Čas na serveru 11:53:33

Jan Preisler
Múzy

Id: 477502

Múzy

  •  / Múzy / Jan Preisler
  •  / Múzy / Jan Preisler
  •  / Múzy / Jan Preisler

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, značeno pozůstalostním razítkem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1422x

Vyvolávací cena:

16 000