Jan Preisler
Studie
Id: 181714
pastel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, na studii se nachází pozůstalostní razítko autora, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 5616x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 66