Jan Preisler
Studie
Id: 267703
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, značeno monogramem a datováno 06 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 13612x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
77 200 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 90