Jan Preisler
Studie fresky
Id: 141409
olej/karton, rozměr 7 x 8 cm, nesignováno, moderně rámováno, jedná se o skicu k freskám v kostele v Přešticích, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1959x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč