Jan Preisler
Studie ženského aktu
Id: 202225
kresba tužkou/papír, rozměr 62 x 46 cm, neznačeno, na čelní straně popsáno na několika místech, papír lokálně pomačkán, pozůstalostní razítko s číslem 361, zaskleno, poškozený rám, po
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 700 Kč