Jan Preisler
Touha
Id: 199901
pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 10242x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
160 000 Kč
Příhozy: 110