Jan Prouza
Příboj
Id: 187304
olej/plátno, rozměr 100 x 140 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, uvolněné plátno, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1616x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
13.5.2019, 21:52:00
13.5.2019 | 21:41 | 800 Kč |