Jan Rambousek
Čtenář novin
Id: 86009
olej/karton, rozměr 55,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, obraz i rám na ve velmi dobrém stavu, PO
zobrazeno: 2710x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč