Jan Rambousek
Horská vesnička
Id: 83602
akvarel/papír, velikost listu 20 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1953, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1948x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč