Jan Rambousek
Pohrabující stařenka
Id: 158004
olej/dřevo, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko
zobrazeno: 1574x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč