Jan Rambousek
Siesta pod věží
Id: 8201
nesignováno, olej/plátno, rozměr 100,5 x 73,5 cm, nerámováno, původní velmi dobrý stav
zobrazeno: 2392x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
18.11.2015, 21:39:00
18.11.2015 | 21:27 | 6 500 Kč |