Jan Rambousek
Zima na Spořilově
Id: 74701
olej/překližka, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 5277x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč