Jan Rapin
Bohyně Pomona
Id: 132602
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 2785x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč