Jan Rapin
Červený klobouk
Id: 245101
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 4375x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč