Jan Rapin
Dědeček automobil
Id: 338102
olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, po
zobrazeno: 1426x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49