Jan Rapin
Dívka s odhalenými ňadry
Id: 301002
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 1396x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč