Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 383501
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 1418x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč