Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 390801
olej/plátno, rozměr cca 37 x 28 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu,po
zobrazeno: 777x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč