Jan Rapin
Dívka s perlou I.
Id: 181608
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, lokálně krakelováno, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
zobrazeno: 2118x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 501 Kč