Jan Rapin
Duo - dva muzikanti
Id: 200801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po
zobrazeno: 1620x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč