Jan Rapin
Eva
Id: 148601
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1895x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 001 Kč