Jan Rapin
Flétnistka
Id: 530703
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 65x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
2024,12-1,02,21,33,00
minimální příhoz 500 Kč