Jan Rapin
Hráč
Id: 417001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 631x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 100 Kč