Jan Rapin
Hudební zátiší
Id: 383502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 528x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč