Jan Rapin
Krásná Francoise
Id: 438001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 1045x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč