Jan Rapin
Loutnista
Id: 173001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO
zobrazeno: 1784x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč