Jan Rapin
Loutnistka
Id: 240309
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, v obraze drobné vytlačeniny, stav viz foto
zobrazeno: 1551x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 000 Kč