Jan Rapin
Trio
Id: 301003
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 37419x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 017 Kč
Příhozy: 50