Jan Rapin
Venice Carnival I.
Id: 353206
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 850x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč