Jan Rapin
Zátiší s karafou
Id: 174902
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1373x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 200 Kč