Jan Rapin
Žlutý klobouk
Id: 286901
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně popsáno, rámováno
zobrazeno: 2326x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 001 Kč