Jan Šafařík
Pohled na Prahu
Id: 172101
kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2144x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč