Čas na serveru 11:54:33

Jan Šafařík
Sv. Mikuláš

Id: 513707

Sv. Mikuláš

  •  / Sv. Mikuláš / Jan Šafařík
  •  / Sv. Mikuláš / Jan Šafařík
  •  / Sv. Mikuláš / Jan Šafařík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, ve vrchní části poškozeno vlhkostí

zobrazeno: 1030x

Vyvolávací cena:

15 500