120 km/h
Id: 482103
litografie/papír, rozměr listu 47,5 x 58 cm, značeno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, autorský tisk, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1701x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč