120 km/hod.
Id: 380207
litografie/papír, rozměr listu 50 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3341x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč