120 km/hod.
Id: 384303
olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 4156x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
146 000 Kč