17. listopad
Id: 535904
olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky olištováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2293x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
115 100 Kč
2024,12-1,02,21,14,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 65