Ach, ta 60. léta
Id: 459202
fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 27345x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 57