Ballet
Id: 90031
fotografie, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, signováno uprostřed dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 3606x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 800 Kč
Příhozy: 50