Bez názvu
Id: 260901
fotografie, rozměr ve výřezu 39,5 x 29 cm, značeno a číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 12813x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč