Bez názvu
Id: 269301
fotografie, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno vpravo dole popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4090x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč