Bez názvu
Id: 285801
fotografie, rozměr 27,5 x 19,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
zobrazeno: 4975x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 025 Kč