Bez názvu
Id: 486002
kolorovaná fotografie/papír, rozměr 58,5 x 50 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu, přiložen autorem ručně psaný certifikát pravosti díla
zobrazeno: 2001x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
46 000 Kč