Černá slza
Id: 437601
fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 38 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně přípis autora
zobrazeno: 1503x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
34 000 Kč