Chains of love V
Id: 466407
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 30 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1328x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč