Coca Cola
Id: 516502
litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1096x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč