Czech Beauties
Id: 442420
kolorovaná fotografie, rozměr cca 24 x 30,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1926x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 100 Kč