Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989
Id: 326001
fotografie, rozměr 39,7 x 29,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2103x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč