Dáma se zeleným deštníkem
Id: 429901
fotografie, rozměr listu 33,5 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vlastníka fotografie
zobrazeno: 2044x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč