Deset let v životě Miroslavy
Id: 262308
fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1824x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč